Ing. Vladimír Šubr

Ing. Vladimír Šubr


Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

Něco o mně

Ing. Vladimír ŠubrIng. Vladimír Šubr

Jmenuji se Vladimír Šubr a narodil jsem se v roce 1988 ve městě Mělníku, kde bydlím a pracuji dodnes. Je to krásné město na soutoku Labe a Vltavy nedaleko CHKO Kokořínsko Máchův kraj – doporučuji k návštěvě. Často jsem k zastižení i v Praze. Jsem člověk, který o věcech přemýšlí, hledá souvislosti a rád něco vytváří.

Vladimír Šubr foto

Ing. Vladimír Šubr v akci

Pracuji jako analytik a na svět před sebou se dívám z různých úhlů jenom ne černobíle.

Něco více o mně

Obtížně hledám respekt k autoritám. Respektuji osobnosti typu: Masaryk, Čapek, Havel z žijících třeba Ivo Lukačoviče nebo Jakuba Havrlanta. Nemám rád extremisty.

Důležité je pro mě vzdělání, které si stále snažím dál rozšiřovat. Ve školních škamnech jsem strávil na 20 let a naučit se spoustu důležitého. Hlavně, že vzdělánváí nikdy nekončí, a že diplomy jsou jen krásné papíry. Jako IT inženýr jsem jich pár nasbíral.

Zájmy a koníčky

Mám rád cestování, protože je to ta nejúžasnější způsob objevování světa. Od okresu, kraje, republiky, Evropy a dál. Měl jsem to štěstí navštívit spoustu úžasných míst a měst: Londýn, Paříž, Řím, Vídeň, Barcelona, Berlín,… Brno 🙂 . Nebo Pompeje, které jsou naopak mementem zmaru. Obdivoval jsem rozmanitou sopečnou krajinu Kanárských ostrovů i monumentální megastavby Dubaje. Teď mě láká Island a Skandinávie.

A co dál? Běhám dlouhé tratě, protože to mi jde ze sportu nejlíp. Vařím, protože bez dobrého jídla to nejde. Pomáhám, například jako dlouholetý člen klubu přátel Člověka v tísni.

Miluji Jitku a našeho syna Matyáše ❤️

Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.