Ing. Vladimír Šubr

Ing. Vladimír Šubr


Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.

Něco o mně

Ing. Vladimír ŠubrIng. Vladimír Šubr

Jmenuji se Vladimír Šubr a narodil jsem se v roce 1988 ve městě Mělníku, kde bydlím a pracuji dodnes. Mělník je krásné město na soutoku Labe a Vltavy nedaleko CHKO Kokořínsko Máchův kraj (doporučuji návštívit). Často jsem k zastižení i v Praze. Jsem člověk, který o hodně přemýšlí a hledá souvislosti.

Vladimír Šubr foto

Ing. Vladimír Šubr v akci

Pracuji na analytické pozici a na svět před sebou se dívám z různých úhlů jenom ne černobíle.

Něco více o mně

Mám rád osobnosti typu: Masaryk, Čapek, Havel z žijících třeba Ivo Lukačoviče nebo Jakuba Havrlanta.

Důležité je pro mě vzdělání, které si neustále snažím rozšiřovat. Ve školních škamnech jsem strávil 20 let a naučit se spoustu důležitého. Hlavně, že vzdělávání nikdy nekončí, a že diplomy jsou jen krásné papíry. Jako IT inženýr jsem jich pár nasbíral.

Zájmy a koníčky

Mám rád cestování, protože je to ta nejlepší způsob poznávání světa. Stačí mi i pouhý okres, ale měl jsem to štěstí navštívit spoustu úžasných míst a měst: Londýn, Paříž, Řím, Vídeň, Barcelonu, Berlín, Stockholm,… Brno 🙂 . Nebo Pompeje, které jsou mementem pomíjivosti. Obdivoval jsem rozmanitou sopečnou krajinu Kanárských ostrovů i monumentální megastavby Dubaje. Láká mě Island a Skandinávie.

A co dál? Běhám dlouhé tratě, protože to mi jde ze sportu nejlíp. Vařím, protože bez dobrého jídla to nejde. Hodně čtu knížky, ale třeba i kvalitní magazíny jako Reportér. Pomáhám, například jako dlouholetý člen klubu přátel Člověka v tísni nebo PatronDeti.cz.

Miluji svoji manželku Jitku a našeho syna Matyáše ❤️

Analytik na volné noze se zaměřením na SEO, digitální marketing a webové technologie. Hledám souvislosti a odkrývám podstatné.